Egyedülálló, játékos, élvezetes...
Ez a singletrack maraton !

2023 SZEPTEMBER 9.

20. MTB Singletrack Maraton Kassa

A már legendássá vált rendezvény 20. évfordulója valóban felejthetetlen élmény volt a versenyzők, a nézők és a szervezők számára egyaránt. UCI C1 kategória, Szlovák maraton bajnokság, és a Szlovák Kupa döntője egyszerre... plusz remek idő és fantasztikus pályák.
Rekordszámú, 764 versenyző állt rajthoz három pályán és a gyerekversenyeken, köztük egy igazi legenda, az olimpiai és világbajnok Jaroslav Kulhavý.
A verseny abszolút győztese és a Szlovák bajnok Matej Ulík ( Tufo Express.CZ ) lett.
Köszönjük a versenyzőknek, partnereinknek és társszervezőknek ezt a feldhetetlen napot.
Találkozunk 2024. szeptember 7-én

SINGLETRACK MARATÓN KOŠICE | Vytrvalostné preteky na horských bicykloch

20. MTB SINGLETRACK MARATÓN KOŠICE - 9. september 2023

Újdonságok...

Légy menő ! .... Támogass minket !

Az emléktárgyak vásárlásával támogatod a rendezvényünket, de elsősorban a trailek építését és karbantartását .
Rendelési határidő 2022 augusztus 12 ! Átveheted a nevezésnél a rajtszámoddal együtt !